Duża zmiana w Among Us, dodano szybki czat

Komunikacja bez pisania.

  • Nowa metoda komunikacji w grze
  • Szybsza i łatwiejsza od klasycznej
  • Muszą z niej korzystać osoby poniżej 13 lat

Twórcy Among Us dodali do gry szybki czat, dzięki któremu gracze mogą sprawnie się komunikować bez wpisywania wiadomości klawiaturą. Z funkcji mogą korzystać wszyscy, ale kierowana jest głównie do młodszych użytkowników.

Szybki czat ma formę koła podzielonego na kategorie, np. oskarżenie, załoga, systemy, lokacja, pytanie, odpowiedź. Gracz wybiera segment, a następnie decyduje się na wiadomość z puli dostępnych komend. Odpowiedzialne za grę studio InnerSloth opisuje nową metodę komunikacji jako „łatwiejszą w obsłudze, szybszą, a także bezpieczniejszą” od klasycznej.

Osoby poniżej 13. roku życia mogą od teraz korzystać tylko z nowej formy wysyłania wiadomości. Starsi gracze mają zaś wolny wybór.

Aktualizację wprowadzono jeszcze przed weekendem i początkowo wywołała szereg błędów w grze, ale wszystko jest już pod kontrolą InnerSloth.

Przypominamy o naszym poradniku do Among Us, który przyda się wszystkim początkującym oszustom i członkom załogi.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami