The Division 2 otrzyma zupełnie nowy dla serii tryb rozgrywki

Jeszcze w tym roku.

  • Ujawniono wstępne plany dalszego rozwoju The Division 2
  • W planach kolejny tryb rozgrywki i zmiany w sposobie rozwoju postaci
  • Na razie twórcy chcą powtórzyć dotychczasowe sezony rozgrywek

Twórcy The Division 2 ujawnili, że przygotowują tryb rozgrywki, który będzie zupełnie nowy dla całej serii.

Prace nad wariantem znajdują się na wczesnym etapie i potrwają co najmniej kilka miesięcy - wstępne plany zakładają, że moduł trafi do sieciowej strzelanki pod koniec 2021 roku. Za dodatkową zawartość odpowiada grupa weteranów ze studia Ubisoft Massive.

„Wraz z przygotowywaniem trybu gry, przyglądamy się nowym sposobom rozwoju agenta, kładąc nacisk na zwiększenie różnorodności konfiguracji postaci. Więcej informacji ujawnimy bliżej premiery aktualizacji” - obiecują twórcy.

the_division_2_statystyki
Statystyki z The Division 2

Na razie deweloperzy zamierzają powtarzać dotychczasowe sezony rozgrywek z drugiego roku funkcjonowania The Division 2. To oznacza, że kolejny - piąty - będzie tak naprawdę pierwszym, co pozwoli graczom zebrać niezdobyte wcześniej nagrody.

Przy okazji ujawniono kilka statystyk związanych z grą. Liczba użytkowników obu odsłon cyklu przekroczyła 40 milionów, a w drugiej części wyeliminowali łącznie 109 miliardów postaci niezależnych, skolekcjonowali 20 miliardów przedmiotów i 156 miliardów razy strzelili przeciwnikom w głowę.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami