PS5 - jak przegrać na PC filmy, zdjęcia i screenshoty

Zobacz, jak udostępnić na zewnętrzny dysk pliki z PlayStation 5.

Na tej stronie dowiesz się, jak kopiować pliki z konsoli PlayStation 5 na dysk zewnętrzny, po to by przenieść je komputer lub zabezpieczyć je przed utratą.

Na stronie PS5 - dysk zewnętrzny, USB: jak podpiąć, formatowanie, dodatkowa pamięć na gry opisaliśmy, krok po kroku, jak przygotować pamięć zewnętrzną do wymiany plików z konsolą. Podstawą jest sformatowanie dysku jako exFAT.

Podepnij dysk do PlayStation 5. Możesz skorzystać ze złącza USB umieszczonego z przodu lub tyłu konsoli. Następnie przejdź do Galerii multimediów, gdzie znajdują się wszystkie klipy wideo i zrzuty ekranu.

052

Za pomocą przycisku Sortuj i filtruj (1) zawęzisz poszukiwania (np. możesz oddzielić filmy od zdjęć). Natomiast przycisk Wybierz wiele (2) służy do zaznaczania elementów, które chcesz przekopiować - lub ewentualnie usunąć czy udostępnić.

053

Zaznacz pozycje, które chcesz przenieść na dysk zewnętrzny. Możesz skorzystać z opcji Zaznacz wszystko, by ułatwić sobie pracę z plikami. Następnie przejdź do przycisku … (trzy kropki) i wybierz: Skopiuj na dysk USB (3). Rozpocznie się kopiowanie. Nie odłączaj dysku, dopóki nie zakończy się ten proces. Kiedy wyświetli się odpowiedni komunikat na ekranie, dopiero wówczas możesz odłączyć przewód od konsoli.

054

Możesz też pojedynczo przenosić elementy galerii. Kiedy najedziesz na zdjęcie lub film, który chcesz przenieść, naciśnij przycisk Options na padzie, a pojawi się rozwijane menu, w którym jedną z opcji jest kopiowanie na dysk USB.

001

Następnie: PS5 - jak zwiększyć miejsce na dysku

Spis treści: PS5 - poradnik do konsoli

Poprzednio: PS5 - nagrywanie rozgrywki z gry

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Marcin Dolata

Marcin Dolata

Senior Guide Writer

Marcin zajmuje się w Eurogamer.pl tworzeniem poradników. Pierwsze gry uruchamiał spod DOS-a na monochromatycznym monitorze. Świetnie bawi się grając zarówno na PC, jak i konsoli.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami