Marvel's Avengers wkrótce z wolniejszym levelowaniem

Zmiany w systemie doświadczenia.

  • Twórcy Marvel's Avengers zwiększą liczbę punktów doświadczenia do awansowania na kolejne poziomy
  • Zmiany mają poprawić tempo rozwijania postaci
  • W planach też modyfikacje przedmiotów kosmetycznych

Crystal Dynamics poinformowało, że wraz z debiutem Marvel's Avengers na nowych konsolach wprowadzi do gry zmiany w systemie rozwoju postaci i punktów doświadczenia.

Deweloperzy tłumaczą, że obecnie kolejne poziomy zdobywane są za szybko, co prowadzi do sytuacji, gdy umiejętności odblokowywane są w zbyt krótkim czasie. W opinii twórców, nowi gracze mogą czuć się „zdezorientowani i przytłoczeni”.

Aby rozwiązać wspomniane problemy, autorzy postanowili spowolnić rozwój postaci. Poczynając od 25. levelu liczba punktów doświadczenia niezbędnych do awansowania na dalsze poziomy będzie stopniowo rosnąć.

Crystal Dynamics zapewnia jednocześnie, że zmiany nie wpłyną na ogólny poziom mocy danego bohatera. Modyfikacje nie dotkną też użytkowników, którzy już osiągnęli maksymalny poziom doświadczenia, czyli 50.

Nowy mechanizm pojawi się w grze 18 marca, czyli w dniu premiery tytułu na PS5 i Xbox Series X/S. Deweloperzy radzą graczom, którzy jeszcze nie zdobyli najwyższego levelu, by czas pozostały do wdrożenia odświeżonego systemu wykorzystali na szybszy rozwój postaci.

To nie wszystko: w planach zmiany w przedmiotach kosmetycznych. Niektórych już nie znajdziemy w skrzyniach z losową zawartością i nie otrzymamy w formie nagród za misje lub osiągnięcie następnego poziomu, a kupimy tylko u sprzedawców. Modyfikacje zapewnią użytkownikom większą przejrzystość.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami