CoD Warzone już niedługo ze strefami bez walki - sugerują pliki gry

Na wzór Fortnite?

  • Warzone może doczekać się serii wyzwań niezwiązanych z walką
  • Informacje ujawniono dzięki plikom dźwiękowym

W CoD Warzone pojawi się tryb ze specjalnymi strefami wolnymi od walki, w których gracze wykonają różnorodne wyzwania niemające nic wspólnego z wymianą ognia - sugerują linijki tekstu, które przedwcześnie wyciekły do sieci.

Użytkownik ZestyCODLeaks zdobył dostęp do plików dźwiękowych z komentarzem narratora. Odnosi się on między innymi do wyścigów czy torów z przeszkodami.

Ujawnione audio wskazuje też na niesprecyzowane próby czasowe, zabawę w przejmowanie punktów, strzelnicę, wyzwania parkour oraz wyzwania związane ze śmigłowcem.

Całość sprawia wrażenie trybu przywodzącego na myśl ubiegłoroczne Games of Summer. Podczas tego wydarzenia gracze mogli na przykład rywalizować na strzelnicy.

Oddzielny tryb nieskupiający się na tradycyjnej walce w battle royale budzi też skojarzenia z trybem kreatywnym znanym z Fortnite, w którym użytkownicy mogą budować własne wyspy i kreować aktywności.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy nowy tryb miałby zadebiutować. Możliwe, że stanie się to po tym, jak mapa z Warzone zostanie wysadzona w powietrze.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami