Assassin's Creed Valhalla - rzymski artefakt: Lincolnscire (Anglia)

Rzymskie artefakty w Lincolnscire, jak je znaleźć.

Lincolnscire to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym odnajdziesz rzymskie artefakty. Tych jest tutaj do zebrania łącznie sześć. Na niniejszej stronie znajdziesz ich lokalizację, a także sposób zdobycia.

Artefakt #1

Pierwszy rzymski artefakt ukryty jest w południowo-zachodniej części Lincolnscire (1), niedaleko Opactwa Medeshamstede. By się do niego dostać, zlokalizuj schody biegnące w dół (2). Zejdź do podziemi i zbierz skarb leżący na ziemi.

514_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Artefakt #2

Kolejny przedmiot z tej grupy znajduje się niedaleko artefaktu #1, w południowej części regionu (3). Dotrzyj na miejsce od strony północnej, by odnaleźć wnękę w murze (4).

515_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Wejdź w nią, a następnie ustaw kamerę do góry. Zniszcz barierę z desek (5) i wdrap się na górę. Rozbij wazę (6) by odkryć rzymski artefakt.

516_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Artefakt #3

Trzeci rzymski artefakt ukryty jest blisko centrum regionu Lincolnscire (7). Podejdź do tego miejsca od strony wschodniej, by trafić na wnękę w skałach (8). Przeciśnij się do środka, by dotrzeć do poszukiwanego przedmiotu.

517_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Artefakt #4

Czwarty już artefakt zlokalizowany jest we wschodniej części regionu (9), na wschód od miasta Lincoln. Na miejscu trafisz na ruiny zabudowań.

518_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Wbiegnij do środka i zlokalizuj dzbany z olejem (10). By móc dostać się z dzbanem do miejsca ukrycia skarbu, przestaw regał (11) w bok, w pobliże fragmentu schodów. Podnieś teraz dzban, wbiegnij po wspomnianych schodach, wskocz na regał i następnie na dalszą ścieżkę. Wykorzystaj dzban, by zniszczyć fragment podłogi, zeskocz na dół i zbierz artefakt.

519_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Artefakt #5

Przedostatni rzymski artefakt znajdziesz w mieście Lincoln (12). Na miejscu, pomiędzy zabudowaniami, znajdziesz studnię (13). Zniszcz deski na jej spodzie, zeskocz na dół i zbierz poszukiwany przedmiot.

520_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Artefakt #6

Szósty i ostatni w tym regionie artefakt znajdziesz w północnej części Lincolnscire (14), tuż obok miejsca z tutejsza legendarną bestią. Pod ścianą zabudowań znajdziesz podłogę do zniszczenia (15).

521_acvalhalla_rzymski_artefakt_lincolnscire

Nie musisz na szczęście szukać tutaj dzbanów z olejem. Zamiast tego popatrz do góry i strzel w linę (16) przytrzymującą pudła. Ich upadek otworzy przejście. Wejdź do środka i zbierz ostatni artefakt.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie rzymskie artefakty

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami