Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Lincolnscire (Anglia)

Lokalizacja wszystkich trzech przeklętych symboli w Lincolnscire.

Angielski region Lincolnscire w Assassin's Creed Valhalla skrywa kolejne przeklęte symbole do zniszczenia. Tych do znalezienia jest tutaj łącznie trzy. Z niniejszego rozdziału dowiesz się gdzie są one ukryte i co zrobić, byś mógł je zniszczyć.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajdziesz w centralnej części Lincolnscire (1), na północ od miasta Lincoln. Na miejscu trafisz na ruiny kościoła (2).

508_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Zbliż się do budynku od boku i wbiegnij na ścianę. Następnie wejdź na jedną z desek (3) tworzących więźbę dachową i odwróć postać w kierunku zachodnim. Przed tobą pojawi się przeklęty symbol (4). Wykorzystaj łuk, by go zniszczyć.

509_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Przeklęty symbol #2

Drugi symbol ukryty jest w północno-zachodniej części regionu (5). Zbliż się do miejsca od północno-wschodniej strony i zlokalizuj plecioną barierę (6) pod skałami. Przestrzel ją z łuku, a następnie zniszcz ukryty za nią przeklęty symbol.

510_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Przeklęty symbol #3

Trzeci i zarazem ostatni symbol czeka na ciebie w południowo-zachodnim rogu regionu (7). Są tutaj dwa budynki - skup się na ten moment na mniejszym (8).

511_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Obiegnij go dookoła i wdrap się przez dziurę pod dachem (9) do środka. Wespnij się na podwyższenie i zbierz znajdujący się tam klucz (10). Teraz wyjdź na zewnątrz tą samą drogą, którą tutaj dotarłeś.

512_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Przejdź na drugą stronę mniejszego budynku i otwórz drzwi (11) przy pomocy zdobytego niedawno przedmiotu. W środku znajdziesz dzbany z olejem. Zbierz jeden i wyjdź na zewnątrz. Wejdź teraz do drugiego budynku, a następnie rzuć dzban na schody (12), by zniszczyć ścianę i otworzyć przejście.

513_acvalhalla_przeklety_symbol_lincolnscire

Poczekaj aż płomienie zgasną, a następnie zbiegnij na dół. W piwnicy znajdziesz przeklęty symbol - wykorzystaj dowolną bron, by się go pozbyć.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami