Assassin's Creed Valhalla - ładunek: Lincolnscire (Anglia)

Najazd na Opactwo Medeshamstede, trzy skrzynie z materiałami.

Angielski region Lincolnscire w Assassin's Creed Valhalla pozwoli ci pozyskać dodatkowe materiały do ulepszania twojej osady. Do zdobycia są tutaj trzy skrzynie z wyposażeniem - wszystkie dostępne podczas najazdu na Opactwo Medeshamstede.

Ładunek #1

Jak już wspominaliśmy, wszystkie trzy ładunki znajdziesz podczas najazdu na Opactwo Medeshamstede. Ukryte jest ono w południowo-zachodniej części regionu. Pierwszy ładunek (1) znajduje się wewnątrz wysokiego budynku w głównej części opactwa. Rozbij drewnianą barykadę (2), wejdź do środka i złup znajdujący się tam sarkofag.

505_acvalhalla_ladunek_skrzynie_materialy_lincolnscire

Ładunek #2

Druga skrzynia z ładunkiem ukryta jest w budynku (3) stojącym kilkadziesiąt metrów na północ od ładunku #1. Obiegnij go dookoła i wejdź do środka przez czerwone drzwi (4). Zaraz za nimi stoi sarkofag z materiałami.

506_acvalhalla_ladunek_skrzynie_materialy_lincolnscire

Ładunek #3

Wyjdź z budynku, w którym był ładunek #2 i skieruj się na północ, do kościoła (5) stojącego nieopodal. Wyważ drzwi i rozpraw się z grupą przeciwników czekających w środku.

507_acvalhalla_ladunek_skrzynie_materialy_lincolnscire

Po walce udaj się do północnej części kościoła, gdzie czeka na ciebie ostatni, trzeci sarkofag (6) materiałami do rozbudowy osady. Gdy go splądrujesz, najazd na opactwo zostanie zakończony.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie ładunki z surowcami

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami