Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Lincolnscire (Anglia)

Gdzie je znaleźć, jak złapać.

W Lincolnscire, jednym z angielskich regionów w Assassin's Creed Valhalla, znajdziesz kartki niesione wiatrem. Tych do zebrania jest tutaj dwie. Na tej stronie wyjaśniamy gdzie je znaleźć i jak je zdobyć.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z dwóch kartek niesionych wiatrem ukryta jest w mieście Lincoln (1), we wschodniej części regionu Lincolnscire. Unosi się nad słupem (2) stojącym na ulicy. Sam pościg nie jest trudny, jednak kluczowe jest tutaj twoje ustawienie. Stań na dachu budynku zlokalizowanego na zachód, a następnie szybko wskocz na słup i odbij w lewo. Tego typu start pozwoli ci bez problemu dogonić kartkę.

502_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_lincolnscire

Kartka niesiona wiatrem #2

Drugi przedmiot z tej grupy znajdziesz w Botolphston (3), osadzie ulokowanej w centralnej części regionu, na południowy wschód od miasta Lincoln. Poszukiwana przez ciebie kartka (4) unosi się nad drewnianą konstrukcją, przy której jest słup z czerwoną chorągwią.

503_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_lincolnscire

Pościg ten nie jest przesadni trudny, jednak jest to jedna z dłuższych tego typu aktywności w grze. Nie spiesz się za bardzo i dokładnie wykonuj skoki - jeśli spadniesz na ziemię, najpewniej będziesz musiał powtarzać cały pościg.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami