Sniper Ghost Warrior Contracts 2 - premiera w czerwcu, jest pierwszy trailer

Nowa generacja Snajpera.

Sniper Ghost Warrior Contracts 2 zadebiutuje 4 czerwca. Gra trafi na PC, PS4, PS5, Xbox One oraz Xbox Series X/S. Cena wersji konsolowej wynosi 149 zł, a edycji komputerowej 99 zł.

Sequel zaoferuje kampanię fabularną, która pozwoli wykonywać misje na pięciu „olbrzymich interaktywnych mapach-piaskownicach”. Twórcy obiecują też „nowy poziom realizmu”.

Zwiastun można także obejrzeć w serwisie YouTube.

Na konsolach nowej generacji można spodziewać się krótszych czasów ładowania, ulepszonej grafiki i natywnej rozdzielczości 4K. Deweloperzy usprawnili też sztuczną inteligencję przeciwników.

sniper_ghost_warrior_contracts_2_scr1
Gra nie zmieni znanej formuły serii

Contracts 2 nie zmieni formuły cyklu. Nadal wcielamy się w działającego po cichu snajpera. Niektóre cele wyeliminujemy nawet z odległości kilometra. Możliwe jest też jednak podejście do przeciwników i gra z użyciem wyłumionych broni. W rozeznaniu terenowym pomoże podręczny dron.

Podobnie jak pierwsze Kontrakty, druga część ma zachęcać do wielokrotnego przechodzenia tych samych zadań, na wzór cyklu Hitman.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami