Dead Space 2 nie chce działać na Steamie - gracze dostają klucze na Origin

Problem dotyczy też wersji z EA Play.

  • Gracze nie mogą uruchomić Dead Space 2 na Steamie
  • Problem pozostaje nierozwiązany - jedyne wyjście to gra na Originie

Dead Space 2 przestało działać na Steamie - informują gracze na forum ResetEra i oficjalnym forum wsparcia Electronic Arts. Próba uruchomienia gry po instalacji kończy się prośbą o wpisanie kodu aktywacyjnego, który nie jest nigdzie dostępny.

Problem zgłaszają zarówno użytkownicy, którzy zakupili horror kilka lat temu, jak też gracze, którzy postanowili skorzystać z wersji dostępnej w ramach usługi EA Play.

Jedynym rozwiązaniem jest obecnie skontaktowanie się z EA, co skutkuje otrzymaniem oddzielnego egzemplarza gry, ale do uruchomienia na platformie Origin.

Nie wiadomo, co jest przyczyną problemów Dead Space 2. Jeden z użytkowników twierdzi, że w przeszłości gracze odkrywali kody aktywacyjne produkcji na Steamie w wersji z EA Play (za pomocą specjalnego programu) i je sprzedawali, co miało stać za decyzją wydawcy o włączeniu prośby o aktywację gry kluczem.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami