Outriders - skrzynki i loot

Przedmioty dla postaci.

Outriders jest grą, w której istotnym elementem jest rozwój postaci poprzez zdobywanie nowego wyposażenia. Sprzęt zdobywamy najczęściej podczas misji - otwierając skrzynie z lootem (loot to angielskie określenie przedmiotów, które wypadają z wrogów i skrzyń).

Na początku skrzynki z amunicją (1) mogą mylić się ze skrzyniami z bronią i wyposażeniem (2). Skrzynki z lootem są prostsze, drewniane i prostokątne. Szybko uczymy się je odróżniać.

skrzynki1

Skrzynki z lootem często są ukryte, dlatego warto sprawdzać wszystkie zakamarki lokacji.

Po otworzeniu skrzyni, nagrody wypadają z niej na ziemię i musimy je podnieść. Możemy też od razu je założyć lub rozłożyć na części (które potem wykorzystamy podczas modyfikacji wyposażenia). Zanim podniesiemy przedmiot, widzimy obok niego zieloną (3) lub czerwoną strzałkę. To oznaczenia pokazujące, czy dany przedmiot jest lepszy czy gorszy od tego, który aktualnie mamy założony.

skrzynki2

Warto jednak zaznaczyć, że i tak dobrym pomysłem jest sprawdzanie dokładnych opisów przedmiotów na ekranie wyposażenia. Nawet jeśli obrażenia nowej broni są nieco większe, to specjalna cecha może być już trochę gorsza - zielona strzałka w późniejszych etapach nie musi oznaczać, że warto dany przedmiot wyposażyć.

Loot wypada też oczywiście z pokonywanych wrogów. Po każdej walce warto rozejrzeć się dokładnie. Przedmioty leżące na ziemi są oznaczone wysokimi smugami światła (4), więc trudno je przeoczyć.

skrzynki3

Podnoś wszystkie przedmioty, jakie znajdziesz - także te gorsze. Możesz je później sprzedać, albo rozłożyć na części.

Następnie: Outriders - zasoby: rodzaje i pozyskiwanie

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - wyróżnienia, co to jest

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami