Outriders - jak grać ze znajomymi, crossplay

Zapraszanie do gry.

Outriders od studia People Can Fly to gra, w którą możemy grać samodzielnie, ale nie da się ukryć, że zabawa sprawia przyjemność, kiedy współpracujemy z innymi - szczególnie ze znajomymi.

Zapraszanie znajomych jest proste i można tego dokonać w dowolnym momencie, w menu głównym przed rozpoczęciem gry, lub też w trakcie rozgrywki. Warto zaznaczyć, że stan świata - czyli na przykład dostępne misje - jest dostosowany do gracza, który zaprasza innych do gry. On jest gospodarzem.

By zaprosić znajomych, wystarczy kliknąć przycisk zaproszenia (1) w menu. Zobaczymy listę znajomych, którzy grają obecnie w Outriders na tej samej platformie, co my. Jeśli chcemy zagrać z kimś, kto gra na innej platformie, należy już skorzystać z kodu (2).

znajomi1

Wygenerowany kod wystarczy podać gospodarzowi, by ten zaprosił nas do swojej gry.

Co ważne, rozgrywka międzyplatformowa (crossplay) nie jest domyślnie włączona, dlatego przycisk generowania i używania kodu będzie nieaktywny. Przejdź do opcji i do zakładki Rozgrywka, by aktywować crossplay.

znajomi2

Granie z innymi jest opłacalne, ponieważ tylko wtedy poradzimy sobie na najwyższych poziomach trudności (świata). Nawet grając tą samą klasą można inaczej rozwijać postacie, by zachować odpowiednią różnorodność.

Następnie: Outriders - poziom świata: trudność i nagrody

Spis treści: Outriders - poradnik i najlepsze porady

Poprzednio: Outriders - szybka podróż, flagi

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami