Gra o samurajach nowym projektem polskiego studia G-Devs

Ronin: Samurai Redemption.

  • Ronin: Samurai Redemption to gra akcji w czasach feudalnej Japonii
  • Gracze wcielą się w samurajów, walczących z demonami

Creative Forge Games zapowiedziało Ronin: Samurai Redemption - grę akcji z elementami RPG o tytułowych japońskich wojownikach od polskiego studia G-Devs.com. Produkcja zmierza na PC, ale daty premiery nie ujawniono.

Akcję osadzono w 1426 roku w czasach feudalnej Japonii, a konkretniej na wyspie Hokkaido. Region atakowany jest przez mrocznego ducha - zwanego aniołem śmierci lub Shinigami - który sprowadza na mieszkańców siejące zniszczenie demony.

Gra opowie o trójce samurajów, których panowie zostali nieuczciwie okryci hańbą i zmuszeni do popełnienia samobójstwa. Odebrać sobie życie powinni także wspomniani wojownicy, ale poprzysięgli zemstę, stając się roninami.

Bohaterowie stawią czoła demonom. Wśród przeciwników pojawią się zaś przypominający ogrów żołnierze, stwory kradnące dusze, a także stwory o wysokości drzew.

W toku przygody samurajowie postarają się przedrzeć do wnętrza fortecy, w której przebywa Shinigami. Każda postać wyróżni się unikalnym dla siebie zestawem zdolności. W trakcie rozgrywki gracze zbiorą energię Ki, która umożliwi odblokowanie magicznych umiejętności.

Nadmienić należy, że niedawno G-Devs.com zapowiedziało nad Orc Warchief: Strategy City Builder - strategią, która pozwoli graczom zbudować wioskę orków.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami