CoD Warzone wygląda teraz ładniej na PS5 i Xbox Series X

Udostępniono nową paczkę tekstur.

  • Call of Duty Warzone i Modern Warfare otrzymały paczkę z ulepszonymi teksturami
  • Pakiet poprawia wygląd broni i postaci

Activision opublikowało kolejną paczkę z teksturami w wyższej rozdzielczości do gier Call of Duty Warzone i Modern Warfare.

Jak pisze serwis VGC, pakiet dostępny jest na PS5 i Xbox Series X, a także PS4 Pro i Xbox One X. Na konsolach Sony zajmuje około 8,4 GB, a na platformach Microsoftu 7,9 GB, choć oczywiście pobranie plików jest opcjonalne.

Z opisu wynika, że paczka wprowadza „najbardziej szczegółowe tekstury dla broni i operatorów”, co powinno poprawić wygląd wspomnianych elementów. Zmiany widoczne będą tylko na telewizorach obsługujących wysokie rozdzielczości.

Nadmienić należy, że to nie pierwszy tego typu pakiet, który Activision przygotowało z myślą o wspomnianych strzelankach - wcześniej pojawiły się już dwa podobne zestawy, ulepszające jakość grafiki.

cod_warzone_paczka
Paczka dostępna jest w sklepach Sony i Microsoftu

Niedawno w Warzone rozpoczął się kolejny sezon zmagań, implementujący szereg nowości, które powiązane są z Call of Duty: Black Ops Cold War - pojawiły się między innymi dodatkowe tryby rozgrywki i uzbrojenie.

Jeżeli gracie w darmową strzelankę, zajrzyjcie do naszego poradnika CoD Warzone.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami