Boss kontra 50 wilków - sprytny eksperyment gracza w Valheim

Uwaga: dużo wycia.

Jeden z użytkowników Reddita pochwalił się nietypowym pomysłem na pokonanie finalnego (przynajmniej w obecnej wersji gry) bossa w Valheim. Do walki z nim wysłał 50 wilków.

Survivalowy tytuł pozwala oswajać i hodować zwierzęta. Gracz powiększył z czasem swoje stado, dbając o „dobre geny” zwierzaków - wszystkie drapieżniki są dwugwiazdkowe, a więc nieco lepsze, bardziej wytrzymałe i silniejsze od standardowych.

Boss został pokonany w nieco ponad 10 sekund.

Follow up to my Wolf breeding post, I decided to take them to Yagluth...again. Solo this time. Yagluth VS ~50 2 star wolves. from r/valheim

Warto dodać, że sam gracz nie używał żadnych ataków ani broni, pozwalając zająć się wrogiem swoim wilkom.

„Miałem spadki nawet do 10 FPS, nie wspominając o powoli wkradającym się szaleństwie powodowanym przez to wycie. Po wszystkim wypuściłem wszystkie wilki do lasu” - opisał autor filmiku.

Jeśli sami gracie już w nowy survival, który podbija Steam, zachęcamy do skorzystania z naszego poradnika do Valheim. Znajdziecie tam odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące rozgrywki.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami