Assassin's Creed Valhalla - Skarb Brytanii: Essexe (Anglia)

Stara piwnica, zdobycie rogu do picia.

W niniejszym rozdziale przedstawiamy lokalizację kolejnego Skarbu Brytanii w Assassin's Creed Valhalla, ukrytego w angielskim regionie Essexe. Znajdziesz tutaj opis przejścia przez starą piwnicę, co pozwoli ci zdobyć tutejszy skarb, róg do picia.

By rozpocząć jego poszukiwanie, udaj się na południe od miasta Colcestre (1), gdzie znajdziesz jaskinię. Wbiegnij do środka, a następnie trzymaj się prawej strony (2), by dostać się na górę i wejść do głównej części groty.

471_acvalhalla_skarb_brytanii_rog_do_picia_essexe

Podążaj przed siebie i przeskocz po półkach skalnych (3). Zbierz żelazo z rud, które miniesz na swojej drodze, a na końcu ścieżki wdrap się po ścianie na górę (4).

472_acvalhalla_skarb_brytanii_rog_do_picia_essexe

Trafisz do bardziej otwartej części jaskini. Obróć kamerę w lewo i przeskocz na drugą stronę (5), by móc podążać dalej. Wkrótce dotrzesz do części jaskini zalanej wodą. Trzymaj się ścieżki po prawej stronie (6), by po krótkiej chwili trafić do piwnicy z beczkami wina.

473_acvalhalla_skarb_brytanii_rog_do_picia_essexe

Skarb Brytanii znajduje się pod kratami (7), jednak na ten moment nie będziesz w stanie go zebrać. By to zrobić, musisz przestrzelić beczki z winem (8), by zalać nim pomieszczenie. Strzelaj do kolejnych zaworów do momentu, aż Eivor da znać, że wina jest wystarczająco dużo.

474_acvalhalla_skarb_brytanii_rog_do_picia_essexe

Teraz po prostu zbliż się do wspomnianego wcześniej skarbu ukrytego pod kratami - wino wypchnęło go do góry i będziesz mógł zebrać róg do picia. Po wszystkim wykorzystaj drzwi we wschodniej części pomieszczenia, by wydostać się na powierzchnię.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie Skarby Brytanii

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami