Assassin's Creed Valhalla - kartka niesiona wiatrem: Essexe (Anglia)

Kartki w angielskim regionie Essexe, jak zdobyć.

W angielskim regionie Essexe w Assassin's Creed Valhalla do odnalezienia czeka wiele skarbów i znajdziek, pośród których są kartki niesione wiatrem. Tych jest tutaj łącznie dwie, a z niniejszej strony dowiesz się gdzie je znaleźć i jak zdobyć.

Kartka niesiona wiatrem #1

Pierwsza z dwóch kartek znajduje się w mieście Colcestre (1), w centralnej części regionu Essexe. Wdrap się na posąg, przy którym rozgrywa się tutejsza pyskówka i odwróć postać na zachód.

468_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_essexe

Na wprost ciebie, na murze (2) zauważysz dryfującą w powietrzu kartkę. Zeskocz z pomnika i wdrap się na murek, a następnie biegnij przed siebie, po kolejnych linach. Trasa za kartką nie należy do trudnych i nie musisz się spieszyć - uważaj, by nie spaść na dół, gdyż najpewniej zakończy się to śmiercią postaci.

Kartka niesiona wiatrem #2

Druga kartka niesiona wiatrem również ukryta jest w Colcestre - znajdziesz ją w zachodniej części miasta (3). Wdrap się na dowolną wysoką konstrukcję w okolicy i poszukaj kartki unoszącej się nad liną (4).

469_acvalhalla_kartka_niesiona_wiatrem_essexe

Nie powinieneś mieć problemu z jej zdobyciem. W trakcie pościgu nie musisz nadmiernie się spieszyć - lepiej poruszaj się powoli, by nie ryzykować upadku. Jeśli twoja postać spadnie na ziemię, to pościg trzeba będzie rozpocząć od początku - nie zdążysz już dogonić kartki.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie kartki niesione wiatrem

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami