Glitch w Destiny 2 pozwala dwukrotnie zwiększyć liczbę uczestników raidu

Biedni kosmici.

  • Dwanaście osób może wziąć udział w raidzie w Destiny 2
  • Jest to możliwe tylko dzięki odkrytemu niedawno błędowi

Fani Destiny 2 odkryli niedawno glitcha, który pozwala zwiększyć liczbę uczestników raidu - najtrudniejszego wyzwania dla dużej grupy graczy - z 6 do 12 użytkowników.

Deweloperzy z Bungie zdają sobie sprawę z błędu, lecz obecnie nie zapowiedziano jeszcze, czy (i kiedy) glitch zostanie wyeliminowany.

Zabranie większej grupy na raid nie jest szczególnie skomplikowane. Przede wszystkim, należy zebrać dwie drużyny - pięcioosobową i siedmioosobową. Następnie lider tej większej musi wybrać opcję dołączenia do mniejszej grupy.

Zanim dowódca potwierdzi chęć przyłączenia się do pięcioosobowej ekipy, musi ona rozpocząć raid. Dokładnie po dwóch sekundach odliczania do startu aktywności, przywódca większego zespołu musi potwierdzić, że chce dołączyć do mniejszego z całą swoją drużyną.

Nawet przy dwunastu graczach trzeba jednak znać strategię wymaganą do ukończenia każdego raidu. Same obrażenia to nie wszystko.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami