Dream przeprowadza sekretne streamy na Discordzie. Fani proszą o powrót na Twitcha

Gwiazda Minecrafta nie komentuje.

  • Dream streamuje, ale transmisję bardzo trudno obejrzeć
  • Społeczność fanów sugeruje założenie alternatywnego konta na Twitchu

Dream, jeden z najpopularniejszych internetowych twórców związanych z Minecraftem, w przeciągu dwóch miesięcy streamował na Twitchu tylko kilka razy. Okazuje się jednak, że przeprowadza też sekretne transmisje - na Discordzie.

Prywatne streamy może oglądać niewielka grupa widzów, składająca się zaledwie z maksymalnie 99 osób. Z tego względu część fanów czuje się pominiętych i wyobcowanych. Na Twitterze pojawiają się już prośby o powrót Dreama na Twitcha:

„Hey, Dream, jako że ostatnio streamujesz na Discordzie, myślę, że świetnym pomysłem byłoby założenie drugiego konta na Twitchu i streamowanie tam” - napisała PANDACANPVP.

„Poza tym, na alternatywnym streamie George'a [GeorgeNotFound na YouTube - red.] mówiłeś o różnych pozytywach streamowania na drugim koncie i o tym, że wtedy można się zrelaksować. Czemu więc nie utworzysz własnego? Proszę, błagam cię” - dodała w innym wpisie.

Wspomniany post na Twitterze ma już 12 tysięcy „serduszek” i został podany dalej ponad 700 razy, co dobrze obrazuje, jaką popularnością cieszy się pomysł fanki Dreama. Gwiazda Minecrafta nie skomentowała próśb w mediach społecznościowych.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek nadzoruje nasz dział informacyjny oraz aktywnie wspiera inne sekcje serwisu. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami