Assassin's Creed Valhalla - przeklęty symbol: Essexe (Anglia)

Gdzie znaleźć, jak zniszczyć przeklęte symbole w Essexe.

Essexe to kolejny region w Assassin's Creed Valhalla, w którym znajdziesz przeklęte symbole do zniszczenia. Na tej stronie przedstawiamy ich dokładną lokalizację, a także sposób na pozbycie się każdego z tego typu obiektów.

Przeklęty symbol #1

Pierwszy przeklęty symbol znajdziesz w północno-zachodniej części Essexe (1). Na miejscu natrafisz na olbrzymie drzewo, na którym wisi klatka (2) - wewnątrz niej ukryty jest symbol.

456_acvalhalla_przeklety_symbol_essexe

By móc go zniszczyć, wdrap się na pobliskie drzewko (3) i przeskakuj pomiędzy kolejnymi gałęziami. Gdy dojdziesz do końca, obróć kamerę w prawo i strzel do wnętrza klatki (4), by zniszczyć przeklęty symbol.

457_acvalhalla_przeklety_symbol_essexe

Przeklęty symbol #2

Drugi obiekt tego typu w Essxe znajdziesz w południowej części regionu (5). Tutaj także czeka olbrzymie drzewo. Podejdź do niego od północno-wschodniej części, wdrap się na znajdujący się tam słup i spójrz na drzewo. Przed tobą zauważysz drewnianą barierę (6). Przestrzel ją przy pomocy łuku, a następnie zniszcz ukryty tam symbol.

458_acvalhalla_przeklety_symbol_essexe

Przeklęty symbol #3

Trzeci i ostatni w tym regionie przeklęty symbol ukryty jest w północnej części Essexe (7), na północ od miasta Colcestre. Znajduje się on pod ziemią. By się do niego dostać, podejdź od południowej strony, gdzie znajdziesz drewnianą barierę (8) do zniszczenia.

459_acvalhalla_przeklety_symbol_essexe

Rozbij ją, wejdź do środka i przesuń znajdujący się tam głaz. Za nim natrafisz na trzeci i ostatni przeklęty symbol w Essexe.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie przeklęte symbole

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami