Assassin's Creed Valhalla - muchomor: Essexe (Anglia)

Rozwiązanie zagadki z muchomorem w angielskim regionie Essexe.

Essexe to jeden z regionów w Assassin's Creed Valhalla, który znajduje się w południowo-wschodniej części mapy. Z tej strony dowiesz się, gdzie rozpocząć tutejszą zagadkę z muchomorem i co musisz zrobić, by ją ukończyć.

Miejsce zagadki znajduje się w północnej części Essexe (1). Po dotarciu tam zlokalizuj grzyby (2) na niewielkim wzniesieniu i wejdź z nimi w interakcję, by rozpocząć aktywność.

453_acvalhalla_muchomor_essexe

Gdy odzyskasz kontrolę nad postacią, przebiegnij przez niewielki łuk i ustaw postać tak, by w tle były widoczny posągi. Tych jest tutaj łącznie 6. Musisz wejść w interakcję tylko z niektórymi z nich. Podejdź do pierwszego od lewej (3), czwartego (4) i piątego (5) posągu i aktywuj ogień, by zmienić jego kolor na niebieski.

454_acvalhalla_muchomor_essexe

Po wszystkim przebiegnij przez bramę zlokalizowaną na wschód. Powrócisz do normalnego świata, a aktywność zostanie zakończona.

Zobacz: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie muchomory

Sprawdź także: Assassin's Creed Valhalla - wszystkie znajdźki i sekrety

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Jakub Bugielski

Jakub Bugielski

Guide Writer

Fan strategii wszelakich - z naciskiem na RTS-y - i produkcji niezależnych, dla których na bok odkłada tytuły AAA. Entuzjasta gotowania, miłośnik elektroniki i majsterkowicz-amator.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami