Wyciekł gameplay z Elden Ring, ale nie można go łatwo obejrzeć

Aktualizacja #2: lepsza jakość, więcej materiałów.

  • W sieci jest już nowy materiał z The Elden Ring
  • To pierwsze spojrzenie na gameplay
  • Materiałem nie można się dzielić

Aktualizacja #2: na YouTube pojawił się zbiór dotychczasowych urywków zwiastuna, dodatkowo z rozdzielczością podniesioną do 720p dzięki algorytmom. To najwyraźniejsza i najdłuższa wersja do tej pory.

Aktualizacja: materiały rozprzestrzeniają się już w mediach społecznościowych, jednak są bardzo niskiej jakości. Widzimy walkę na koniu i scenę ze smokiem:

Oryginalna wiadomość: Dziennikarze serwisu VGC twierdzą, że po internetowych grupach dyskusyjnych krąży fragment nowego zwiastuna Elden Ring, przedstawiający również gameplay. To materiał poufny, którym nie wolno się dzielić pod groźbą działań prawnych ze strony wydawcy, firmy Bandai Namco. Trailer nie jest więc łatwo dostępny i nie znajdziemy go chociażby na YouTube.

Jak zauważa wspomniana redakcja, która miała okazję zobaczyć film, to pierwsze nagranie rozgrywki z produkcji From Software przygotowane do publicznego udostępnienia. Nie wiadomo jednak, kiedy ma się odbyć premiera materiału.

Zwiastun przedstawia rzekomo „montaż ze znaną walką w stylu gier Souls”, potyczki z bossami - „ziejącym ogniem smokiem i dużym przeciwnikiem z mieczem” - oraz „rzut okiem na potyczkę prowadzoną na koniu, na dużej, otwartej przestrzeni”.

elden_ring_2
Do tej pory otrzymaliśmy tylko jeden zwiastun

W materiale nie pojawia się data premiery gry, ponieważ - jak twierdzi VGC - przedstawia najpewniej tylko część zwiastuna.

Jason Schreier z Bloomberga również miał szansę obejrzeć zwiastun. Stwierdził, że jest „mglisty, nagrany pod kątem i tylko częściowy”, więc lepiej poczekać na oficjalną publikację.

Niedawno inny znany dziennikarz zasugerował, że Elden Ring może zostać zaprezentowane w marcu.

Od czasu zapowiedzi Elden Ring w 2019 roku nie otrzymaliśmy właściwie żadnych konkretnych informacji, więc gracze z wypiekami na twarzy czekają na kolejne wieści i gameplay.

Reklama

Skocz do komentarzy (5)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (5)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami