Skyrim na stole - powstaje planszówka w świecie gry Bethesdy

Kooperacyjna zabawa dla nawet czterech osób.

  • Gra skierowana do 1-4 osób
  • Brak szczegółów
  • Twórcy odpowiadają za kilka innych udanych projektów

Firma Modiphius Games zapowiedziała „epicką, kooperacyjną grę planszową” opartą na The Elder Scrolls 5: Skyrim. Aktualnie brakuje szczegółowych informacji, ale wiadomo, że w zabawie weźmie udział 1-4 osób.

Kampania crowdfundingowa projektu nie wystartowała na Kickstarterze - który w wielu przypadkach jest domyślną platformą dla twórców szukających wsparcia - a nowym serwisie Gamefound, skupiającym się wyłącznie na grach planszowych.

Wszyscy, którzy chcą jako pierwsi dowiedzieć się o nowościach w przyszłości, mogą zapisać się do newslettera na karcie projektu. Choć niektórzy komentujący podejrzliwie spoglądają na brak jakichkolwiek materiałów poglądowych z gry planszowej Skyrim, Modiphius zapewnia, że nie zabraknie wielu zapowiedzi.

skyrim_planszowka_2
Inny projekt twórców, Dishonored Roleplaying Game, zapewnia świetny wgląd w świat gry, jego historię i mieszkańców

Modiphius Games ma już na koncie Elder Scrolls Call of Arms - planszową grę wojenną osadzoną w świecie Tamriel - oraz Dishonored Roleplaying Game, czyli RPG na podstawie serii Arkane Studios.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami