Problem ze strzykawką w CoD Warzone rozwiązany? Twórcy po cichu walczą z bugiem

Gaz działa teraz inaczej.

  • Dni błędu zapewniającego nieograniczone zdrowie są najpewniej policzone
  • Teraz gaz w Warzone jest bardziej śmiercionośny

Najnowsza aktualizacja Call of Duty Warzone wprowadza drobną zmianę, która najwyraźniej wymierzona jest konkretnie w jeden z najchętniej wykorzystywanych bugów w grze. Chodzi o niesławny błąd ze strzykawką, który zapewnia nieograniczone zdrowie i jest zmorą twórców już od wielu miesięcy.

Po aktywacji błędu gracz mógł pozostać nawet poza bezpieczną strefą gry, strzelając do rywali wprost z chmury gazu, który „nie nadążał” z zadawaniem obrażeń w starciu z leczącą mocą gadżetu. Teraz jednak strefa będzie bardziej śmiercionośna.

Jak zauważył PC Gamer, jeden z podpunktów spisu zmian zastosowanych na starcie drugiego sezonu głosi: „Gracze, którzy przez dłuższy czas będą przebywać w gazie, będą z czasem otrzymywać większe obrażenia”.

warzone_strzykawka_1
Teraz walka będzie się toczyć tylko w bezpiecznej strefie

Choć Raven Software nie podkreśla, że modyfikację zasad wymierzono w oszustów, wniosek nasuwa się sam - zwiększenie obrażeń od gazu to jedno z najprostszych rozwiązań, które sugerowali gracze zirytowani działaniem strzykawki z lekiem.

Nawet jeśli problem z omawianym gadżetem został zażegnany, twórcy muszą stawić czoła innym występującym w grze błędom, np. bugowi, który wywołuje niewidzialność i pozwala łatwo wygrać mecz.

Zobacz: Call of Duty Warzone - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami