"Mroczna wersja Robin Hooda" w akcji. Gameplay z Hood: Outlaws & Legends

Opis klasy Ranger.

W sieci pojawił się nowy gameplay z Hood: Outlaws & Legends, sieciowej gry inspirowanej opowieścią o legendarnym łuczniku, lecz przedstawiającą jej mroczniejszą wersję. Wideo przedstawia jedną z dostępnych klas postaci, Rangera.

W produkcji studia Sumo Digital gracze dołączają do dwóch rywalizujących ze sobą czteroosobowych drużyn, składających się ze złodziei i wyrzutków. Zadaniem jest wykradnięcie skarbu ze strzeżonej lokacji na mapie, zanim zrobi to zespół rywali. Walka odbywa się nie tylko z innymi bohaterami, ale też postaciami kierowanymi przez sztuczną inteligencję.

Wspomniany wcześniej Ranger budzi skojarzenia z Robin Hoodem. Zakapturzona postać specjalizuje się w walce za pomocą łuku, eliminując wrogów z daleka lub celnie trafiając w obiekty otwierające sojusznikom nowe przejścia. Specjalna zdolność bohatera oznacza wybranego przeciwnika na dłuższy czas, czyniąc go widocznym nawet przez ściany.

Choć klasa specjalizuje się w działaniu w ukryciu, potrafi też walczyć wręcz oraz poradzić sobie w otwartej potyczce dystansowej - między innymi dzięki umiejętności ostatecznej, wybuchowej strzale.

Hood: Outlaws & Legends zadebiutuje na PC oraz poprzedniej i aktualnej generacji konsol, wyłączając Switcha. Premiera 10 maja.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami