Halo Infinite wygląda znacznie lepiej po poprawkach - sugerują nowe screeny

Zmiany na plus.

  • Są nowe zrzuty ekranu z Halo Infinite
  • Oświetlenie, tekstury i szczegóły wyglądają lepiej
  • Nie wiadomo, na jakim PC przechwycono zdjęcia

Kiedy w lipcu po raz pierwszy zaprezentowano Halo Infinite, głośna krytyka graczy zmusiła deweloperów do prac nad poprawą oprawy graficznej. Nowe zrzuty ekranu sugerują, że 343 Industries nie próżnowało, a gra wygląda aktualnie zdecydowanie ładniej.

Na poniższych obrazkach widzimy bardziej szczegółowe środowisko, lepsze oświetlenie, dopracowane tekstury czy gęstszą roślinność:

halo_1
halo_2

Część obrazków przedstawia natomiast tę samą scenę o różnych porach dnia - gra oferuje bowiem cykl dobowy.

halo3

Użytkownik Twittera przygotował drobne porównanie wersji z pokazu oraz nowych grafik. Ujęcia nie są identyczne, ale dobrze pokazują zmiany w oprawie. Zalecamy też zobaczyć zrzuty ekranu w większej rozdzielczości, na stronie twórców.

Oczywiście nie wiemy, jak gra wygląda w ruchu, ani jak potężny był PC, na którym zarejestrowano zdjęcia. Niesławny lipcowy pokaz, na którym narodził się mem z Craigiem, przeprowadzono na komputerze, który „reprezentuje doświadczenie graczy na Xbox Series X”.

343 Industries nie podało jeszcze nowej daty premiery - debiut gry przełożono ze względu na opinię graczy po prezentacji. Halo Infinite zadebiutuje na PC, Xbox Series X/S i Xbox One.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami