Elden Ring może zostać zaprezentowane w marcu

Przekonuje znany dziennikarz.

Jeff Grubb z serwisu VentureBeat uważa, że pod koniec marca odbędzie się prezentacja Elden Ring, czyli nowej gry studia From Software.

Dziennikarz przekazał informacje na antenie kolejnego odcinka podcastu wspomnianego portalu. Przekonuje, że z „pewnych przyczyn” jest pewny pozyskanych od anonimowych źródeł wieści, choć przyznaje, że nie zna dokładnego terminu pokazu.

Redaktor oczywiście nie wyklucza, że wydarzenie, podczas którego From Software ujawni nowe szczegóły o Elden Ring, przesunie się na kwiecień. Zaznacza jednak, że gracze nie będą czekali długo na prezentację tytułu.

Wątek Elden Ring poruszono w około 37. minucie audycji.

Wieści wciąż są niepotwierdzone, ale Jeff Grubb uchodzi za jednego z najlepiej poinformowanych dziennikarzy w branży gier. Przykładowo na kilka miesięcy przed oficjalną zapowiedzią ujawnił istnienie remastera trylogii Mass Effect.

Elden Ring zapowiedziano w 2019 roku, ale dotychczas nie przedstawiono zbyt wielu informacji o projekcie. Wiadomo jedynie, że akcję osadzono w świecie fantasy wykreowanym przez George'a R. R. Martina - autora powieściowego cyklu „Pieśń lodu i ognia”.

Reklama

Skocz do komentarzy (2)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (2)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami