Zapowiedziano Hot Wheels Unleashed - grę o popularnych samochodzikach

Szalona jazda, szalone tory.

  • To gra wyścigowa z zakręconymi torami
  • Będzie lokalny i sieciowy multiplayer
  • Premiera we wrześniu

Milestone, włoskie studio odpowiedzialne za serie MotoGP i Monster Energy Supercross, zapowiedziało Hot Wheels Unleashed. To wyścigowa gra o tytułowej marce zabawkowych samochodzików. Premiera 30 września na wszystkich aktualnych konsolach - włącznie ze Switchem - oraz PC.

„Gracze mogą spodziewać się do driftowania, boostowania, skakania i rozbijania się na charakterystycznych pomarańczowych torach Hot Wheels w różnych trybach gry dla jednego gracza” - czytamy w oficjalnej wiadomości prasowej.

W wariancie multiplayer zagramy zarówno przez sieć, jak i lokalnie, z podzielonym ekranem. Nie zabraknie edytora tras, które będzie można udostępniać społeczności.

Same tory będą osadzone w lokacjach „opartych na życiu codziennym” oraz zawierających interaktywne obiekty. Auta wyróżniają się atrybutami i sposobem prowadzenia, a twórcy zadbali o opcje wizualnej personalizacji maszyn.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami