PS Plus: marzec 2021 - pełna oferta

Final Fantasy 7 Remake, Remnant from the Ashes i inne.

Sony zaprezentowało pełną listę gier, które w marcu bez dodatkowych opłat pobiorą wszyscy abonenci PS Plus. W ofercie są aż cztery tytuły.

Posiadacze PS5 i PS4 otrzymają Final Fantasy 7 Remake - nowe wydanie klasycznej produkcji z 1997 roku. Gracze wcielają się w Clouda, najemnika pomagającego ruchowi oporu w walce z opresyjną korporacją Shinra. Dostępna wersja nie zaoferuje darmowego upgrade'u do edycji PlayStation 5.

Na obu konsolach subskrybenci uzyskają dostęp także do Remnant from the Ashes, czyli kooperacyjnej gry od twórców Darksiders 3 ze studia Gunfire Games. Na wymienionych urządzeniach pojawi się też Farpoint - strzelanka dedykowana rzeczywistości wirtualnej.

Właściciele PS5 z aktywnym abonamentem dostaną również Maquette - produkcję logiczną, która położy nacisk na fabułę. Projekt opowie miłosną historię młodej pary, a w trakcie rozgrywki nie zabraknie zagadek do rozwiązania.

2 marca do oferty PS Plus trafią:

  • Final Fantasy 7 Remake (PS4, PS5)
  • Remnant from the Ashes (PS4, PS5)
  • Farpoint (PS4, PS5 - wymaga gogli VR)
  • Maquette (PS5)

Jednocześnie znikną:

  • Control: Ultimate Edition (PS4, PS5)
  • Concrete Genie (PS4, PS5)

Nadmienić należy, że gry z PlayStation 4 uruchomimy również na PS5 - w ramach wstecznej kompatybilności.

Koszt abonamentu PlayStation Plus wynosi 240 zł za 12 miesięcy, 100 zł za 3 miesiące i 37 zł za miesiąc.

Aktywna subskrypcja PS Plus upoważnia nie tylko do pobierania co miesiąc kolejnych „darmowych” gier, ale umożliwia także korzystanie z trybów wieloosobowych na konsolach Sony, gwarantuje liczne zniżki w sklepie PlayStation Store i zapewnia dostęp do specjalnych treści, takich jak motywy, aplikacje czy nawet pakiety startowe w darmowych grach.

Czasami w naszych materiałach umieszczamy linki do ofert sklepów internetowych. Jeśli klikniesz i ewentualnie dokonasz zakupu, możemy otrzymać niewielką prowizję od transakcji.

Reklama

Skocz do komentarzy (9)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (9)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami