Mapa CoD Warzone zostanie wysadzona w powietrze - raport

W planach duże zmiany.

  • Twórcy Warzone planują wybuchową zmianę mapy w Warzone
  • Nowa wersja Werdańska pojawi się podobno w kwietniu
  • Wyspa będzie nawiązywać do Black Ops

Pod koniec drugiego sezonu Call of Duty Warzone, gra zrezygnuje z dotychczasowej wersji Werdańska na rzecz nowego, odmiennego wyglądu świata - twierdzą źródła serwisu VGC, który dotychczas przedstawiał rzetelne informacje o strzelance. Katalizatorem zmiany ma być katastrofa, która zniszczy całą wyspę.

Nowa edycja mapy ma być narracyjnym przejściem Warzone z „ery” Modern Warfare do podserii Black Ops. Werdańsk będzie podobno utrzymany w tylu lat 80. Według VGC, wydarzenie planowano już na listopad, by współgrało z premierą Cold War, jednak „różne czynniki” sprawiły, że premierę przesunięto bliżej pierwszej rocznicy Warzone, a więc marca 2021 roku.

warzone_mapa_1
Niedawno w Warzone i Cold War rozpoczął się drugi sezon

Trzeci sezon Warzone rozpocznie się 22 kwietnia, więc prawdopodobnie tego dnia nastąpi wybuch. Brak dodatkowych informacji.

Dziennikarze przewidują, że kolejna tak duża zmiana mapy Werdańska zostanie przeprowadzona dopiero w ramach kolejnej odsłony Call of Duty.

Wydarzenie z wybuchem poprzedzające wdrożenie nowego świata przywodzi na myśl podobne eventy w Fortnite, ale taka strategia Activision nie powinna dziwić - twórcy Warzone zapowiadali już, że zamierzają wzorować się na sieciowym hicie Epic Games.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami