Henry Cavill pokazuje sekretny projekt związany z Mass Effect

Zamazany tekst rozszyfrowany.

  • Henry Cavill czyta o serii Mass Effect
  • Ma to prawdopodobnie związek z nowym projektem aktora

Henry Cavill wyraźnie zasugerował, że przygotowuje się do udziału w nowym projekcie związanym z grami Mass Effect. Opublikował zdjęcie, na którym trzyma nieczytelne z pozoru dokumenty.

„Sekretny projekt? Czy po prostu trochę losowych słów na kartkach... Chyba musicie poczekać, żeby się przekonać” - napisał aktor na swoim Instagramie.

Tekst trzymany przez Cavilla jest zamazany, ale redakcji Gry-Online udało się go rozszyfrować. Właśnie dzięki temu okazało się, że serialowy Geralt czyta informacje o serii od BioWare.

henry_cavill_mass_effect
To robota dla CSI

Na fragmencie kartki zauważono między innymi wzmianki o Cerberusie, Żniwiarzach, Gethach oraz Tali. Co więcej, widoczny paragraf pochodzi ze strony wikipedii poświęconej Mass Effect 3.

Nie wiadomo oczywiście, o jaki projekt może chodzić. Niektórzy gracze podejrzewają, że powstanie adaptacja przygód Sheparda, inni twierdzą, że być może chodzi tylko o odświeżony dubbing w nadchodzącej Edycji Legendarnej.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami