Days Gone z lepszą grafiką na PC, znamy szczegóły

Upiększona wersja.

  • Days Gone na PC z obsługą monitorów panoramicznych
  • Będzie też lepsza grafika, odblokowane FPS-y i zwiększone pole widzenia

Dzięki pojawieniu się Days Gone w ofercie Epic Games Store oraz tweetach deweloperów poznaliśmy szczegóły ulepszeń przygotowanych z myślą o wersji PC. Gracze komputerowi otrzymają lepszą grafikę niż na PlayStation 4.

Karta produktu ujawnia, że edycja na PC oferuje obsługę monitorów ultrapanoramicznych, odblokowaną liczbę klatek na sekundę oraz ulepszoną oprawę: zwiększony poziom detali, pole widzenia i zasięg generowania roślinności. Kilka zrzutów ekranu - również ze Steama - znajduje się poniżej.

daysgone_pc_1
daysgone_pc_2

Deweloperzy podkreślają, że na szerokich monitorach zobaczymy nie tylko gameplay, ale też przerywniki filmowe. Gracze mogą też liczyć na listę osiągnięć.

daysgone_pc_3
daysgone_pc_4

Edycja PC otrzyma też funkcje i dodatki wdrożone po premierze na PS4, a więc Nową Grę Plus, tryb przetrwania i wyzwań, a także skiny dla motocykla.

Znamy już wymagania sprzętowe Days Gone na PC, więc wiadomo, jakiego sprzętu potrzeba, aby cieszyć się produkcją Bend Studio na komputerze. Przypomnijmy, że gra zadebiutuje jeszcze tą wiosną.

Reklama

Skocz do komentarzy (14)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (14)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami