Więcej gier Sony trafi do PS Plus na premierę - wzorem Destruction AllStars

„To interesujący model wydawniczy”.

  • Kolejne gry w dniu premiery zawitają do PS Plus
  • Sony przekonuje, że model sprawdził się w przypadku Bugsnax i Destruction AllStars

Szef Sony Interactive Entertainment - Jim Ryan - ujawnił, że firma chce by więcej gier pojawiało się w ofercie PS Plus w dniu debiutu.

W wywiadzie udzielonym magazynowi GQ menedżer oznajmił, że koncern zamierza kontynuować taktykę zapoczątkowaną wraz z Bugsnax i Destruction AllStars. Przypomnijmy: osoby z aktywnym abonamentem otrzymały oba tytuły w momencie premiery.

- Uważamy, że to bardzo interesujący i innowacyjny sposób wydawania gier oraz udostępniania produkcji naszym subskrybentom. Dla nas ten model zadziałał i wiemy, że abonenci PlayStation Plus go pokochali - powiedział Ryan.

Szef Sony Interactive Entertainment nie przedstawił jednak żadnych dodatkowych szczegółów. Nie jest więc jasne, czy do oferty będą trafiały głównie mniejsze projekty, czy również wysokobudżetowe produkcje.

W tym samym wywiadzie menedżer zapowiedział, że kolejne exclusivy z konsol PlayStation zmierzają na PC, w tym Days Gone, które na komputerach ukaże się wiosną bieżącego roku. Poinformowano też o opóźnieniu Gran Turismo 7.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami