Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 z kolejnymi problemami. Paradox wymienia deweloperów

Gra nie ukaże się w tym roku.

  • Bloodlines 2 nie zadebiutuje w 2021 roku
  • Grę dokończy nowe studio

Vampire the Masquerade: Bloodlines 2 nie ukaże się w tym roku. Wydawca gry - Paradox Interactive - odsuwa od prac studio Hardsuit Labs i podejmuje współpracę z innym, nieujawnionym jeszcze zespołem twórców.

„Nie możemy teraz określić daty premiery, więc zdecydowaliśmy też, że nie będziemy akceptować pre-orderów” - napisali przedstawiciele studia w ogłoszeniu na oficjalnym kanale Discord.

„Ta gra od początku była dla nas bardzo ważna, to szalenie ambitny projekt. By sprostać oczekiwaniom, zrozumieliśmy, że zmiany są niezbędne, a w efekcie potrzeba też więcej czasu na produkcję”.

EaafN_YWAAAiobN
W sklepach były już dostępne edycje Deluxe i wydanie kolekcjonerskie

Problemy Bloodlines 2 zaczęły być szczególnie widoczne w 2020 roku. W wakacje zwolniono scenarzystę i dyrektora kreatywnego projektu, a później także projektantkę narracji.

Akcja gry osadzona jest w uniwersum Świata Mroku, w którym wampiry i inne potwory żyją w tajemnicy obok zwykłych śmiertelników. Tytułowa Maskarada to zbiór zasad i działań mających pomóc wampirom pozostać niewykrytymi.

Reklama

Skocz do komentarzy (3)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (3)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami