Valheim ma już mod FPP

Walka z trollem nigdy nie była tak emocjonująca.

Choć Valheim nie oferuje oficjalnego wsparcia dla modów, w sieci pojawiają się już różne ciekawe narzędzia stworzone przez graczy. Nowa modyfikacja pozwala włączyć kamerę pierwszoosobową.

Projekt nie jest jeszcze w pełni dopracowany - często widzimy wnętrze modelu postaci, a walka może sprawiać problemy, szczególnie podczas korzystania z tarczy, która całkowicie zasłania widok. Serwis PC Gamer podkreśla jednak, że perspektywa z oczu bohatera sprawdza się w Valheim zaskakująco dobrze.

Warto podkreślić, że mod nie ogranicza użytkownika wyłącznie do kamery FPP. Perspektywę można swobodnie zmieniać za pomocą rolki myszy.

First Person View jest dostępny w serwisie Nexus Mods. Do działania wymaga innego narzędzia o nazwie BepInExPack, ale instalacja nie jest trudna.

Zobacz: Valheim - poradnik i najlepsze porady

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami