God of War 2: Ragnarok dopiero w 2022 roku?

Jim Ryan pomija grę w wywiadach.

  • Przedstawiciel Sony wśród gier zaplanowanych na ten rok wymienia tylko Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart i Horizon Forbidden West
  • Pojawiły się spekulacje, że nowy God of War pojawi się jednak w przyszłym roku

Sony obiecywało, że kolejny God of War ukaże się jeszcze w 2021 roku. Najnowsze wypowiedzi Jima Ryana - szefa działu gier w firmie - sugerują jednak, że gra może zostać opóźniona.

Na problem zwrócił uwagę internauta Nibel, który specjalizuje się w wyszukiwaniu ciekawostek związanych z branżą wirtualnej rozrywki. Zauważył, że przedstawiciel japońskiego koncernu w udzielonych wywiadach nie wspomina o kontynuacji przygód Kratosa.

- Mam nadzieję, że każdy zagra na PS5 jak najszybciej. W okresie premierowym konsoli zamierzamy wydać kilka świetnych tytułów. Harmonogram jest wypełniony. Najpierw, 20 kwietnia, ukaże się baseballowe MLB: The Show 21, a 30 kwietnia strzelanka Returnal. 11 czerwca zadebiutuje Ratchet & Clank: Rift Apart, najnowsza odsłona popularnego cyklu. W drugiej połowie 2021 roku na rynek trafi zaś Horizon Forbidden West - stwierdził Ryan w rozmowie z Famitsu.

- Prace nad Returnal, Ratchet & Clank: Rift Apart i Horizon Forbidden West postępują dobrze. Są dwa podejścia: można dotrzymać wcześniej ustalonej daty bez względu na jakość gry lub wydać tytuł, kiedy będzie gotowy. Zawsze wybieraliśmy drugą taktykę - powiedział z kolei w wywiadzie dla magazynu GQ, pytany o przygotowywanie projektów w czasach pandemii.

W wypowiedziach Ryan nie wspomniał o kolejnym God of War, w wyniku czego zaczęto spekulować, że pozycja - wbrew obietnicom - ukaże się dopiero w 2022 roku. Podobnie sądzi Jason Schreier, uchodzący za dobrze poinformowanego dziennikarz Bloomberga, który pod wpisem Nibela stwierdził, że tegoroczny debiut jest mało prawdopodobny.

Reklama

Skocz do komentarzy (7)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (7)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami