Battlefield 6 - znany informator zawieszony na Twitterze. Powiedział za dużo?

Musiał też usunąć filmy z YouTube.

  • Leaker specjalizujący się w Battlefield 6 ukarany na Twitterze i YouTube
  • Bany mogą potwierdzać jego wiarygodność
  • Informator podtrzymuje wszystko, co powiedział o grze

Cieszący się uznaniem znany leaker Tom Henderson, który przekazał już wiele szczegółów odnośnie Battlefield 6, poinformował, że jego konto na Twitterze zostało zawieszone. Ponadto musiał usunąć z YouTube wszystkie materiały nawiązujące do nadchodzącej strzelanki studia Dice.

Za pośrednictwem nowego profilu na Twitterze Henderson napisał, że gdyby nie wycofał wspomnianych filmów z YouTube, jego kanał „podzieliłby ten sam los”, co konto w serwisie społecznościowym. Kary są najprawdopodobniej efektem przekazania fanom zbyt wielu poufnych informacji o Battlefield 6. Leaker podkreśla, że wszystkie szczegóły były prawdziwe:

„Podtrzymuję wszystko, co powiedziałem wcześniej [o Battlefield 6 - red.], po prostu musiałem usunąć te wypowiedzi” - tłumaczy Henderson.

battlefield_6_kara_1
Techniczne demo Battlefield 6 pokazano w 2020 roku, ale mundury i wyposażenie żołnierzy mogły być tylko „zmyłką”

Przypomnijmy: według informatora, nową część militarnej serii osadzono w czasach współczesnych - tę plotkę poparł nawet dziennikarz VentureBeat, Jeff Grubb. Grę zaprojektowano rzekomo z myślą o konflikcie dla ponad 128 osób na jednej mapie.

Henderson twierdzi też, że Battlefield 6 to tzw. miękki reboot serii, co oznacza, że nazwa gry może być pozbawiona numeracji czy podtytułów. Produkcja jest rzekomo inspirowana Battlefield 3 i oferuje next-genową destrukcję.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami