W Doom Eternal mogła się pojawić kobieca wersja Slayera

Jako jedna z głównych postaci.

  • Bohaterka nie byłaby tylko skinem
  • Wyróżniałaby się stylem walki, a dodanie jej do gry byłoby przemyślane

Twórcy Doom Eternal rozważali dodanie do gry protagonistki, kobiecej wersji Slayera. Nie miał być to jednak tylko alternatywny skin znanego fanom serii bohatera, a postać cechująca się przykładowo własnym stylem walki.

- Myślałem o tym - powiedział podczas oficjalnego streamu Bethesdy na Twitchu Hugo Martin, dyrektor kreatywny projektu. - Sądzę, że gdybyśmy się na to zdecydowali, to postać musiałaby być śmiertelnie groźna. To ciekawe, w jaki sposób bohaterka wpłynęłaby na Zabójstwa Chwały [wykończenia - red.] oraz jakimi dysponowałaby broniami. Jej styl walki zdecydowanie byłby agresywny, ale agresywny w inny sposób.

- Naprawdę starałbym się, aby [kobieta Slayer - red.] wpływała na gameplay w przemyślany sposób. Na pewno głęboko przemyślałbym temat - zapewnia Martin.

slayer_kobieta_1
Crash - kobieca postać z serii Quake, która nosi hełm Slayera

Jak zauważa serwis VGC, w serii Quake występuje postać, która mogłaby służyć za pierwowzór Slayerki. To Crash, która zgodnie z jej notką biograficzną w Quake 3 była instruktorką wojskową Slayera.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami