Star Wars w Valheim - gracz zbudował Sokoła Millennium z drewna

Chewie, jesteśmy w Valhalli.

Valheim oferuje dość rozwiniętą mechanikę budowania dowolnych struktur, więc w sieci pojawiają się już nietypowe projekty fanów. Jednym z nich jest drewniany Sokół Millennium z „Gwiezdnych wojen”.

Colonel-James-Parker zadbał nie tylko o odwzorowanie kadłuba z setek drobnych fragmentów, ale nawet zasymulowanie oświetlenia czy silnika odrzutowego za pomocą pochodni.

Jednak Valheimowa wersja statku Hana Solo robi wrażenie nie tylko z zewnątrz. Twórca poświęcił też czas na wnętrze, projektując szczegółowe korytarze i kilka pomieszczeń, w tym kabinę pilota.

“Chewie, we're home.” / I present you the Millennium Longboat. (test build) from r/valheim

Kilka godzin po pochwaleniu się Sokołem, Parker opublikował też na Reddicie drewniane USS Enterprise, znane fanom „Star Treka”. Twórca zaznacza jednak, że w tym przypadku nie mógł sobie pozwolić na skalę 1:1, a ponadto całą konstrukcję muszą wspierać drzewa.

"To boldly go to Valhalla" / USS Valheim ready to embark (Not real size) / Used debugmode but integrity was pain. Couldn't be done without tree supports. from r/valheim

Wszystkich wikingów zapraszamy do zapoznania się ze wskazówkami do gry w naszym poradniku do Valheim.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami