Sony blisko przejęcia twórców Demon's Souls Remake - nieoficjalne informacje

Plotki potwierdzone przez moderatora znanego forum.

  • W szeregi Sony może niedługo wstąpić Bluepoint Games
  • Plotki pojawiają się od dłuższego czasu, ale moderator ResetEra uważa, że są prawdziwe

Wykupienie studia Bluepoint Games przez Sony to „tylko kwestia czasu” - twierdzi moderator forum ResetEra, powołując się na liczne nieoficjalne źródła. To zespół odpowiedzialny między innymi za doskonale ocenione remake'i Shadow of the Colossus oraz Demon's Souls.

Plotki o przejęciu pojawiły się na ResetEra jeszcze w grudniu ubiegłego roku. Wtedy to użytkownik MarsipanRumpan stwierdził, że umowa między Sony a Bluepoint Games jest właśnie finalizowana. Minęło już kilka miesięcy, dlatego część internautów domaga się zbanowania informatora za rozpowszechnianie nieprawdziwych wieści. W obronie MarsipanRumpan stanął jednak wczoraj wspomniany wcześniej moderator forum, Transistor.

Transistor podkreślił we wpisie, że przejęcie studia jest już właściwie pewne. Wyraził też niezadowolenie z postawy niektórych użytkowników ResetEra.

bluepoint_sony_2
Remake Shadow of the Colossus to dzieło Bluepoint Games

„Po pierwsze, muszę powiedzieć, że bardzo zawiodłem się na tej społeczności. Tak wysoki poziom wrogości w tym wątku jest bezpodstawny. Musicie być lepsi i lepiej traktować się wzajemnie” - zrugał internautów administrator.

„Jeśli zaś chodzi o MarsipanRumpan, to nie zostanie on zbanowany, więc się uspokójcie. Wiele źródeł wspominało już o przejęciu Bluepoint przez Sony, więc to właściwie pewne, to tylko kwestia czasu” - dodał.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami