Pokemon Go Tour: Kanto - co to, kiedy, zadania Research quest

Co można było zdobyć.

Pokemon Go Tour: Kanto to specjalny event w Pokemon Go, który skupia się na tytułowym, pierwszym regionie, który odwiedzili fani serii. Wydarzenie wiąże się z odblokowaniem specjalnych zadań typu Research quest, a tym samym wyjątkowych nagród.

Wydarzenie odbyło się w sobotę, 20 lutego 2021 roku. Trwało od godziny 9:00 do 21:00. Niestety, jeśli nie brałeś w nim udziału, to nie możesz teraz odblokować specjalnych misji związanych z eventem.

Jeżeli jednak ciekawi cię, jak dokładnie wyglądało Pokemon Go Tour: Kanto, poniżej znajdziesz najważniejsze informacje.

Kanto w Pokemon Go Tour

Event podzielono na godzinne segmenty, w trakcie których Pokemony pochodzące z konkretnych części regionu Kanto pojawiały się częściej. Gracze mogli więc zaplanować sobie wyjście na zewnątrz w podanych godzinach, by złapać brakujące stworki z Pallet Town, Pewter City, Cerulean City, Fuchsia City, Pokémon League, Pallet Town, Pewter City, Cerulean City i Fuchsia City.

pokemon_go_1

Warto jednak zauważyć, że wszystkie wyzwania kolekcji udostępnione w ramach Pokemon Go Tour: Kanto będą dostępne aż do godz. 8:00 28 lutego, więc trenerzy wciąż mają szansę je zaliczyć.

Podczas Pokemon Go Tour: Kanto w grze pojawiły się trzy zadania typu Research quest, jednak by wziąć udział we wszystkich, trener musiał kupić bilet. Nagrodami były spotkania z różnymi Pokemonami, w tym możliwość schwytania shiny Ditto i shiny Mew.

pokemon_go_3

Wspomniany wcześniej bilet można było nabyć w sklepie wewnętrznym gry. Kosztował 12 dolarów.

Po nabyciu wejściówki należało następnie wybrać jedną z dwóch wersji Tour: Kanto - Red lub Green. Decyzja miała wpływ na to, jakie Pokemony trener spotka na drodze, a także które shiny Pokemony były łatwiejsze do złapania.

Spis treści: Pokémon GO - poradnik i najlepsze wskazówki

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami