Diablo 2: Resurrected porównane z oryginałem. Zmiany w postaciach i grafice

Pierwowzór kontra remaster.

Diablo 2: Resurrected nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery, ale w sieci pojawiło się już porównanie oprawy graficznej remastera z pierwowzorem. Studio Vicarious Visions zdecydowało się nie tylko na proste zwiększenie liczby poligonów czy pikseli, ale też pewne zmiany na polu artystycznym, np. w kwetsii projektu postaci. Gra zachowuje jednak lubiany przez fanów mroczny klimat.

Materiał przygotował Cycu1, specjalizujący się w tego typu porównaniach. Pierwsza część filmu to zestawienie wyglądu klas postaci, a w drugiej widzimy już gameplay.

Bohaterowie z pewnością wyglądają bardziej ludzko. Twórcy poprawili między innymi postury i twarze, ale także pewne elementu ubioru. Rozpoznanie poszczególnych klas nie sprawia jednak problemu.

W trakcie gameplayu gracze będą mogli w dowolnym momencie przełączać się między klasyczną a poprawioną grafiką, za pomocą jednego przycisku. Vicarious Visions zadbało też o inne poprawki, jak wspólna skrytka dla wszystkich postaci czy ulepszona warstwa audio.

Diablo 2: Resurrected zadebiutuje jeszcze w 2021 roku. Trafi na PC, a także konsole obecnej i poprzedniej generacji, w tym Switch. Przed premierą odbędą się zamknięte, techniczne testy wersji alfa.

Reklama

Skocz do komentarzy (6)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (6)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami