Blizzard przypomina o Overwatch 2 - nowe mapy, gameplay i inne

Wieści o grze w długim materiale.

  • Opublikowano obszerny materiał zza kulis powstawania Overwatch 2
  • W filmie ujawniono szereg nowości na temat gry

W ramach BlizzConu opublikowano długi materiał poświęcony Overwatch 2. Nadal nie ujawniono daty premiery strzelanki, ale zaprezentowano nowe szczegóły o projekcie.

W trwającym około 40 minut nagraniu deweloperzy przedstawili między innymi mapy, które pojawią się w grze - Rzym i Nowy Jork. W udostępnionym filmie nie zabrakło także fragmentów gameplayu z powstającego tytułu.

overwatch_2_mapa_rzym
Mapa w Rzymie

Twórcy ujawnili również odświeżone wersje postaci znanych z pierwszego Overwatch i opowiedzieli o modyfikacjach, jakie wprowadzono do sposobu rozgrywki danymi bohaterami. Podkreślono jednak, że zmiany wciąż są testowane, co oznacza, że mogą nie pojawić się w finalnej produkcji.

Przybliżono też nowości w rywalizacji między graczami (PvP) i innowacje zaimplementowane w systemie walki. Poruszono także kwestię tak zwanych Hero Mission, czyli kooperacyjnych zadań fabularnych.

overwatch_2_mapa_nowy_jork
Mapa w Nowym Jorku

- Chcemy, żeby Overwatch 2 było prawdziwą ewolucją i wierną kontynuacją pierwszej gry, a nie tylko jej rozbudową. To nie mały mod ani rozszerzenie pierwszej części. To ewolucja i kontynuacja, która zastąpi oryginał - mówi Jeff Kaplan, producent projektu.

Niedawno Activision Blizzard poinformowało, że Overwatch 2 nie zadebiutuje w 2021 roku. Tytuł zmierza na PC i konsole.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami