Powstanie nowy Total War: Medieval? Creative Assembly rejestruje znak towarowy

Złożono wniosek.

  • Średniowieczna odnoga serii Total War może powrócić
  • Złożono wniosek o rejestrację nowego znaku towarowego

Creative Assembly w brytyjskim urzędzie patentowym złożyło wniosek o rejestrację nowego znaku towarowego - Total War: Medieval. To może sugerować, że powstaje kolejna część serii.

Z dostępnych publicznie informacji - a odnalezionych przez internautów - wynika, że stosowne dokumenty z prośbą o przyznanie praw do marki wpłynęły 20 stycznia bieżącego roku. Tego samego dnia rozpoczęto rozpatrywanie podania.

medieval_2
Medieval 2 ukazało się w 2006 roku

Tytuł odnosi się do jednej z odnóg strategicznej serii, rozgrywającej się w czasach średniowiecza. Nowy znak towarowy jest najprawdopodobniej próbą ujednolicenia nazewnictwa - od kilku lat w następnych grach z cyklu człon Total War umieszczany jest z przodu.

Niewykluczone jednak, że wniosek o rejestrację nie jest jedynie motywowany kwestiami kosmetycznymi. Spekuluje się, że trwają prace nad kolejnym Medievalem, zwłaszcza, że ostatnia część ukazała się w 2006 roku.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami