Crusader Kings 2 z abonamentem na dodatki i DLC

Rozszerzenia za miesięczną opłatą.

  • Za 18 zł miesięcznie gracze otrzymują wszystkie dodatki do Crusader King 2
  • Subskrypcja oferuje 13 dużych rozszerzeń i wiele mniejszych DLC

Crusader Kings 2 to strategia, która otrzymała mnóstwo rozszerzeń, kosztujących łącznie ponad 900 zł. Wydawca gry - Paradox Interactive - wpadł na niecodzienny pomysł i zaoferował DLC w abonamencie.

Miesięczna cena subskrypcji wynosi 17,99 zł. Za opłatę użytkownicy uzyskują 13 dużych dodatków i szereg mniejszych paczek, w tym 12 zestawów jednostek, 14 pakietów muzycznych i 10 zestawów portretów dla postaci. Oczywiście wszystkie można też nabyć osobno.

Nadmienić należy, że w 2019 roku podstawową wersję Crusaders Kings 2 udostępniono za darmo. Zainteresowani mogą jednak dokupywać rozszerzenia, które rozbudowują mechanizmy rozgrywki.

„Biorąc pod uwagę tak dużą liczbę DLC, cena dla nowych graczy może wydawać się zbyt wysoka lub onieśmielająca. [Abonament - red.] to przystępny sposób, by zapoznać się z pełnym katalogiem zawartości do produkcji bez konieczności zastanawiania się, który dodatek warto kupić” - tłumaczy Paradox Interactive.

To jednak nie pierwszy raz, gdy firma oferuje subskrypcję. Dwa lata temu wydawca przygotował podobną usługę, ale na strategię Europa Universalis 4 z rozszerzeniami - wówczas jedynie w ramach eksperymentu, ale najwyraźniej testy zakończyły się powodzeniem.

Jesienią ubiegłego roku ukazało się Crusader Kings 3. Trzecia część cyklu strategicznego jeszcze nie otrzymała żadnych dodatków, ale potwierdzono, że trwają prace nad co najmniej trzema.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami