Little Nightmares 2 - czapki i widmowe szczątki: Wyblakłe miasto

Sekrety i znajdźki w czwartym rozdziale gry.

Poniżej znajdują się opisy miejsc, w których znajdziesz sekrety do odnalezienia rozdziale 4 o nazwie Wyblakłe miasto. W sumie do znalezienia jest 6 sekretów:

  • 2 czapki
  • 4 widmowe szczątki

Widmowe szczątki #1

Są do znalezienia już w pierwszej lokacji. W zaułku udaj się na górę ekranu i skorzystaj z drabiny, aby zejść do kanału (strzałka na obrazku poniżej). W ten sposób dotrzesz do widmowych szczątków.

s020

Widmowe szczątki #2

Po rozwiązaniu zagadki z widną, dzięki czemu dostaniesz się na najwyższe piętro budynku, skieruj się w lewo. Przeciągnij pudło (strzałka na obrazku poniżej), dzięki czemu odkryjesz przejście do sekretu.

s021

Widmowe szczątki #3

Niedługo po zdobyciu poprzedniego sekretu znajdziesz się na dachu. Na końcu drogi dotrzesz do drewnianej konstrukcji, po której trzeba będzie wejść na górę. Zanim to zrobisz przejdź za nią, a potem wejdź do budynku przez okno (strzałka na obrazku poniżej), dzięki czemu dotrzesz do znajdźki.

s022

Czapka #1

Po odnalezieniu pilota skorzystasz z niego, żeby przenieść się do telewizora na górze. Przejdź do pomieszczenia z prawej, zeskocz do dołu między listami i wejdź do przejścia (strzałka na obrazku poniżej) z lewej strony.

s023

Widmowe szczątki #4

Po tym, jak dostaniesz się do budynku, korzystając z wieszaka i liny. Wróć na daszek z lewej i skieruj się do okna (strzałka na obrazku poniżej), dzięki czemu dotrzesz do sekretu.

s024

Czapka #2

Po wejściu do sklepu przejdź w prawo przestaw wózek do regału z lewej. Wskocz na niego i udaj się do narożnika (strzałka na obrazku poniżej), gdzie znajdziesz sekret.

s025

To wszystkie sekrety, które są do zdobycia w rozdziale 4.

Zobacz: Little Nightmares 2 - wszystkie sekrety i znajdźki

Spis treści: Little Nightmares 2 - Poradnik, Solucja

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Michał Basta

Michał Basta

Senior Guide Writer

Michał pracuje głównie nad poradnikami, ale od czasu do czasu wspiera zespół także innymi tekstami i materiałami. Prywatnie kolekcjoner książek, filmów i planszówek.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami