Assassin's Creed Valhalla - Stróż brata swego: święte wrota, Walhalla

Podążaj za Sigurdem.

Po misji Tam gdzie tworzą się legendy pora na finał historii Sigurda i jego boskiej natury. Warto zaznaczyć, że choć jest to finał głównej fabuły, to jednak nie jest to definitywny koniec gry - później, po wszystkim, można wrócić do Anglii, gdzie dostępny będzie jeszcze jeden trudny region do podbicia.

Na początku misji po prostu idź za Sigurdem. Po paru minutach dotrzecie do jaskini (1).

stroz1

Później po prostu cały czas podążaj dalej za bratem. Przejdziecie spory kawałek dziwnej świątyni, zacznie się parę scenek. W końcu dotrzecie do dziwnej platformy, a Sigurd każe ci stanąć pośrodku okręgu (2). Podejdź w stronę celu, a zacznie się kolejna scenka.

stroz2

Obudzisz się w komnacie sypialnej. Otwórz drzwi, wyjdź na zewnątrz. Jesteś w Walhalli. Idź prosto - nie ma tu zresztą innej drogi. Natkniesz się na Sigurda i zacznie się scenka, po której musisz wybiec na pole walki razem ze wszystkimi.

Walcz z dowolnymi żołnierzami, ile chcesz. Kiedy Sigurd cię zawoła, podejdź i porozmawiaj z nim. Stoi na głazie (3).

stroz3

Zacznie się pojedynek z Sigurdem. Wbrew pozorom, to tylko prosta i przyjacielska walka. Co prawda Eivor odrąbie Sigurdowi rękę, ale ten w ogóle się tym nie przejmie, a czas się przewinie.

Eivor znów obudzi się w komnacie, jakby cały dzień zaczął się od nowa. Ponownie wyjdź, pójdź prosto, porozmawiaj z bratem (4) i biegnij walczyć za bramę. Po paru chwilach podejdź do klęczącego Sigurda (5).

stroz4

Eivor wyda się, że widzi ojca, a dzień znów się skończy i zacznie się następny - identyczny. Na polu walki powalcz przez jakiś czas, a Eivor znów zawoła do mężczyzny przypominającego jej ojca. Okaże się jednak, że to nie on. Kolejny dzień boleśnie się zakończy, po czym zobaczysz scenkę w komnacie.

Później kolejny raz musisz się obudzić i wyjść na polanę - tyle tylko, że nikogo nie będzie przy stołach biesiadnych, a w bramie porozmawiasz z wyrocznią. Na polu walki porozmawiasz z Sigurdem i przekonasz go, że wszystko to symulacja i musicie wracać do domu.

Zacznie się scena z Odynem. Będzie oprowacał się po mrocznym obszarze, a w końcu zaczniesz z nim walczyć. Nie możesz z nim wygrać, a on nie może cię naprawdę zabić. Gdy zostaniesz powalony po raz drugi, po prostu otwórz ekwipunek i zdejmij topór (5). To sprawi, że będziesz mógł pójść w stronę wyjścia i opuścić czeluść.

stroz5

Rozpocznie się kolejna część misji.

Następnie: Assassin's Creed Valhalla - Stróż brata swego: Basim i Layla

Spis treści: Assassin's Creed Valhalla - Poradnik, Solucja

Poprzednio: Assassin's Creed Valhalla - Tam gdzie tworzą się legendy: spotkanie ze Stryrbjornem

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Mateusz Zdanowicz

Mateusz Zdanowicz

Senior Editor  |  matzdanowicz

Człowiek orkiestra i miłośnik gier niezależnych. Mateusz zajmuje się przygotowywaniem recenzji, artykułów oraz poradników. Wspiera również dział informacyjny.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami