Zestaw słuchawkowy Xbox ujawniono dawno temu, ale nikt nie zwrócił uwagi

Niezłe zagranie, Microsoft.

  • Xbox Wireless Headset pojawił się w reklamie Xbox w październiku
  • Nie przykuł jednak uwagi internautów

Microsoft zapowiedział wczoraj oficjalny zestaw słuchawkowy dla platform Xbox. Jak się okazuje, koncern zaprezentował sprzęt znacznie wcześniej, bo już w październiku 2020 roku. Wygląda jednak na to, że nikt nie zwrócił uwagi na akcesorium.

Zestaw słuchawkowy pojawił się w pierwszej reklamie Xbox Series X/S, zatytułowanej w polskiej wersji „My, Marzyciele”. Miał go na głowie występujący w spocie brytyjski aktor Daniel Kaluuya, znany między innymi z ról w filmach „Uciekaj!” i „Czarna Pantera”:

Scena ze słuchawkami znajduje się na początku filmu

Szczegół dostrzegł niejaki Patrick Maka na Twitterze. Na wpis użytkownika zareagował sam Microsoft, potwierdzając podejrzenia.

„Nie zawsze ukrywamy coś na widoku, ale kiedy to robimy, jest to świetny sprzęt”.

Microsoft nawiązał we wpisie do podobnego zagrania sprzed niemal pół roku. Choć Xbox Series S zapowiedziano we wrześniu, młodszy brat Series X pojawił się w wywiadzie z Philem Spencerem - leżał na półce na drugim planie.

Zestaw słuchawkowy Xbox zadebiutuje 16 marca w cenie 449 zł. Połączy się nie tylko z konsolami Microsoftu, ale też PC, telefonami i tabletami.

Reklama

Skocz do komentarzy (0)

Autor

Przemysław Wańtuchowicz

Przemysław Wańtuchowicz

News & Content Editor  |  PrzemWan

Przemek na początku przygotowywał u nas materiały wideo, a obecnie odpowiedzialny jest m.in. za dział informacyjny. Jako dziecko marzył, by zawodowo rysować, żonglować lub grać na gitarze - dwie pierwsze czynności wychodzą mu całkiem nieźle.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (0)

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami