Remaster Diablo 2 zostanie zapowiedziany na BlizzConie - raport

Odnowiona wersja gry.

Z nieoficjalnych doniesień wynika, że na rozpoczynającym się w najbliższy piątek BlizzConie zostanie zapowiedziany remaster Diablo 2.

Informacje pochodzą od dwóch źródeł. O odświeżonej wersji słynnej produkcji napisali na Twitterze internauci Metro i Kaiser499 - obaj uchodzą za dobrze zaznajomionych z planami związanymi z produkcjami Blizzarda.

Pierwszy uprzedza jednak fanów, by obniżyli oczekiwania względem tegorocznego BlizzConu. Na wydarzeniu twórcy Overwatch 2 przedstawią podobno szczegóły o postępach w pracach nad strzelanką. Zabraknie jednak rzekomo nowości o pierwszej części, która określana jest jako „martwa gra” (choć ponoć trwają prace nad darmową wersją).

Nieco więcej detali o imprezie ujawnił Kaiser499. Twierdzi, że Blizzard zapowie - oprócz odnowionej wersji Diablo 2 - dodatek The Burning Crusade do World of Warcraft Classic i ogłosi datę premiery mobilnego Diablo Immortal.

Według internauty, w planach są również prezentacje nowych tytułów na smartfony i tablety, w tym gry w świecie Warcrafta o pojedynkach zwierzaków. Do tego kolejni bohaterowie i mapy do Overwatch 2 oraz nowe klasy postaci i lokacje do Diablo 4.

Oczywiście powyższe informacje są niepotwierdzone. BlizzCon odbędzie się w najbliższy weekend w formie cyfrowej. Możecie zapoznać się z harmonogramem wydarzenia i szczegółami na temat poszczególnych transmisji.

Reklama

Skocz do komentarzy (1)

Autor

Piotr Bicki

Piotr Bicki

Senior News Writer  |  Pirlond

Piotrek zajmuje się głównie tekstami informacyjnymi. Miłośnik kilku popularnych serii gier oraz wielbiciel superbohaterów i fantastyki.

Powiązane materiały

Na stronie

Komentarze (1)

Komentarze zostały zamknięte.

Ukryj komentarze z niską oceną
Sortuj:
Wątki z odpowiedziami